2022-04-04
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych

W piątek 25.03.2022r. w Tyliczu/MasterSki odbyły się zawody- Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych.

Nasza szkoła wystawiła 12 zawodników w trzech kategoriach wiekowych tj.; dziewczęta i chłopcy kl. 1-4, dziewczęta i chłopcy kl. 5-6, dziewczęta i chłopcy kl. 7-8.

Szkołę reprezentowali: Natalia Koziara, Gabriela Antkiewicz, Miłosz Popiela, Oliwier Ciurka, Filip Gondek, Arkadiusz Tokarczyk, Bartosz Jawor, Natalia Mikulec, Tatiana Stawiarska, Izabela Koziara, Mateusz Lorek i Patryk Tokarczyk.

  W  czołówce znaleźli się: Miłosz Popiela I miejsce, Oliwier Ciurka V miejsce, Arkadiusz Tokarczyk V miejsce, Natalia MikulecII miejsce, Tatiana Stawiarska III miejsce, Mateusz Lorek I miejsce i Patryk Tokarczyk V miejsce.

Zwycięzcy zostali odznaczeni medalami i dyplomami.

 

GRATULUJEMY!!!